Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda má prozovna zahrádku, wi-fi, točenou kofolu, platbu kartou, akceptuje stravenky, dováží jídlo domů, dětský kout a pivo z tanku.
Czech English German
 
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Olomouc uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z sdílení

              

StreetView Blues Rock Cafe Blues Rock Cafe - Olomouc, Bořivojova 1

Obchod vlevo
Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 55%(11 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní otevřenOtevírací doba :
Po: 09:00 - 01:00 h
Út: 09:00 - 01:00 h
St: 09:00 - 01:00 h
Čt: 09:00 - 01:00 h
Pá: 09:00 - 01:00 h
So: 11:00 - 01:00 h
Ne: 11:00 - 23:00 h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 58 522 10 43
  

Zobrazení polohy na mapě - Olomouc

Nabídka :
Provozujeme restauraci laděnou v americkém stylu. Nabízíme denní menu i hotová jídla a alkoholické i nealkoholické nápoje z různých koutů světa. K dispozici je zahrádka, parkoviště, LCD televize i projektor s plátnem.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení obchodu :
 
Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Blues Rock Cafe
Klíčová slova :
blues rock cafe olomouc, nabidka americkych steaku a hamburgeru olomouc, brazilske kavy nebo belgickych pivnich specialit olomouc, retsauracni zarizeni v olomouci seznam, restauracni zarizeni v olomouci seznam, kde se najim v olomouci, restaurace o vanocich v olomouci, poledni nabidka olomouc, restaurace okoli olomouc, restaurace v olomouc, restaurace v olomouci, restaurace cz olomouc, hospody a restaurace olomouc, restaurace olomouc a okoli, restaurant olomouc, restaurace olomouc hodnoceni, restaurace olomouc, blues rock cafe borivojova olomouc, restaurace cenik olomouc, restaurace akce olomouc, restaurace nabidka olomouc, restaurace facebook olomouc, recenze olomouc restaurace, blues rock cafe olomouc recenze restaurace, olomouc hodnoceni restaurace, ceny olomouc restaurace, diskuse olomouc restaurace