Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování zda je prozovna kuřácká či nekuřácká a výpis dalších kuřáckých či nekuřáckých provozoven.
Czech English German
 
    
 uvod Anketa na dané téma
 
Olomouc uvod Přihlášení uživatele


Obchody A-Z

              

StreetView Pivnice u Tygra Pivnice u Tygra - Olomouc, Varšavské náměstí 1120/8


Obchod vlevo


Obchod vpravo
 
Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 62%(13 hlasů)
  Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: 11:00 - 23:00 h
Út: 11:00 - 23:00 h
St: 11:00 - 23:00 h
Čt: 11:00 - 23:00 h
Pá: 11:00 - 23:00 h
So: 16:00 - 23:00 h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon (+420) 58 575 08 37
  
Nabídka :
Provozujeme bezbariérovou restauraci. Nabízíme polévky, pivní speciality, dětské pokrmy, saláty, dezerty, přílohy, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi, zahrádka a parkování. Zajišťujeme rozvoz jídel i prostory pro pořádání akcí.
Nejbližší podobné firmy :
Hodnocení firmy :
 
Pivnice u Tygra
Klíčová slova :
pivnice u tygra olomouc, restaurant olomouc svatba, restaurace olomouc o vanocich, restaurace o vanocich v olomouci, varsavske namesti restaurace olomouc, restaurace cenik olomouc, restaurace prodejny olomouc, restaurace provozovny olomouc, hodnoceni olomouc restaurace, pivnice u tygra olomouc diskuse restaurace, olomouc prodejna restaurace, olomouc provozovny restaurace, pivnice u tygra olomouc slevy restaurace, restaurace olomouc denni menu, olomouc mesto restaurace, restaurace v olomouci seznam, restaurace v olomouci jidelni listek, restaurace olomouc cz, recenze restaurace pivnice u tygra varsavske namesti olomouc, pivnice u tygra olomouc cena restaurace